Kevin Saar tahab Rakvere Võrkpalliklubis põhikoosseisu

www.saaremaasport.ee

Saaremaa üks perspektiivikamaid noorvõrkpallureid Kevin Saar liitus meistriliigas mängiva Rakvere Võrkpalliklubiga, kus loodab end paari aastaga põhikoosseisu murda.

„Rakvere klubiga liitusin üsna ootamatult,“ selgitas Kevin Saar. „Paar nädalat tagasi helises telefon ja treener Rainer Vassiljev kutsus mind meeskonda. Kuna enamus trenne on Tallinna lähistel ja Rakvere on samuti Tallinnale üsna lähedal, siis oli Rakvere klubiga liitumine väga hea võimalus.“

Kevin Saare esialgsed plaanid olid seotud Võru meeskonnaga. „Kahjuks jäi Marko Mett meeskonna planeerimisega veidi hiljapeale ja pidin pakkumisest ära ütlema. Ka trennid olid Rakverel Tallinnale lähemal ja sellega jäävad ära need pikad sõidud Tallinna Võru vahel,“ põhjendas pallur valikuid.

Palju tuge oma otsuste tegemisel on Kevin Saar saanud värskelt klubikaaslaselt Andris Õunpuult. Saare sõnul on Õunpuu talle igati toeks olnud, koos arutati suve algul, mida peaks edasi tegema ja kuidas toimida.

„Temal on see teekond juba ammu läbitud. Muidugi see tuli nüüd ootamatusena, et hakkame koos ühes meeskonnas pallima ja minu jaoks on see väga meeldiv üllatus,“ märkis Saar.

Tõestamise aasta

Selle hooaja peaeesmärk on Kevin Saarel ennast tõsiselt proovile panna ning tõestada end meeskonnale ja treeneritele. Sihiks võtab ta kas sel või järgmisel hooajal põhikoosseisu jõudmise.

Võistkonnas hakkab noor saarlane mängima nurgaründaja positsioonil ja hetkel ei oska ta veel rääkida, kes on tema konkurendid, kuna kõik otsused on treenerite poolt veel lahtised.

„Näiteks võib Andris ise mängida väga vabalt kas nurga- või diagonaalründaja positsiooni ja samuti Rauno Tamme. Eks see selgub hooaja alguses, et kellega pean rinda pistma hakkama,“ lausus ta.

Eelmisel aastal mängis Kevin Saar Audentes/Noortekoondis ridades esiliigas, kohalikel  võistlustel Saaremaal ja oma vanuseklassiga Saaremaa spordikooli eest Joosep Matti käe all.

„Hooajaga võis üldiselt rahule jääda, eks ikka oli neid tõuse ja mõõne ning alati saaks paremini. Aga alati kui oli raskeid hetki oli isa mulle toeks ja andis sportlikku nõu,“ rääkis Kevin Saar.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas
MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi
www.vkrakvere.ee
info@vkrakvere.ee
Tel. +372 5117900
Laada 20, Rakvere linn,
Lääne-Viru maakond, 44310