Pärnu alistas Rakvere ja tõusis vahegrupi liidriks

Allikas: volle.ee

Tänases ainsas Schenker Liiga kohtumises alistas Pärnu võõrsil 3:1 Rakvere ning tõusis 8 punktiga tugevama vahegrupi liidriks. Ühe mängu vähem pidanud BIGBANK Tartu jääb maha kahe ning vahegrupis veel ühtki mängu pidanud Selver Tallinn nelja punktiga.

Tänase kohtumise avageimi võitis kodumeeskond napilt 29:27, kuid jäi teises hätta pallingu vastuvõtul ja pärnakate rünnakute peatamisel, tulemuseks kindel 14:25 kaotus. Teise geimi kindel allajäämine ei löönud aga Rakverel meestel jalgu alt, kolmandas vaatuses mindi kohe ette ja hoidi edu geimi keskpaigani, kuid Pärnu tuli järele ning vormistas napi 27:25 geimivõidu. Neljas geim kuulus pärnakatele juba kindlalt 25:17.

Laupäeval on Schenker Liigas kavas üks tugevama ja kaks nõrgema vahegrupi kohtumist. Eeldatavas põnevusmängus võõrustab Pärnu VK kell 17:00 põhiturniiri võitjat Selver Tallinna meeskonda, tiitlikaitsja TTÜ sõidab külla Danpower/Võru noortekoondisele ning Lätis mängivad Biolars/Jelgava – Daugavpils Universitate.
Pühapäeval kell 16:00 on Kalevi spordihallis vastamisi põhiturniiri kaks parimat – Selver Tallinn ja BIGBANK Tartu, teises sama grupi mängus kohtuvad Riias RTU/Robezsardze ja Rakvere VK. Nõrgemas grupis lähevad vastamisi Danpower Võru/Noortekoondis ja VK Biolars/Jelgava.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas