Rakvere alistas kodusaalis Poliurs/Ozolnieki 3:0

Laupäeval 11. jaanuaril võõrustas Rakvere oma kodusaalis Läti võistkonda Poliurs/Ozolnieki. Kodusaalis mänginud Rakvere suutis võtta kohtumises küllaltki kindla 3:0 võidu.  Mängu kõige pingelisem geim oli kohtumise avageim mille kodumeeskond suutis võita seisuga 25:23. Teises ja kolmandas geimis loovutas Rakvere vastasele vastavalt 19 ja 17 punti. Kohtumise suurim punktitooja Rakvere poolel oli 16 punktiga Denis Sintov. Kogu statistika jälgitav siit.

Rakvere VK-le oli see viies järjestikune võit Schenkeri liigas. Klubi järgmine kohtumine toimub tuleval nädalavahtusel kui sõidetakse külla Pärnu võistkonnale. Mäng toimub laupäeval 18. jaanuaril algusega 17.00 Pärnu Spordihallis.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas