Rakvere alistas Ozolnieki 3:1

allikas volley.ee

Rakvere Võrkpalliklubi  saavutas laupäeval Schenker Liigas olulise võidu, kui kodusaalis mängiti neljas geimis üle turniiritabelis koht kõrgemal asuv Ozolnieki Poliurs. Põhiturniiri esimeses ringis kaotati samale vastasele 1:3.

Rakvere meeskond võitis esimese geimi 25:19 ja teise 25:20 resultaadiga. Kolmandas geimis jäädi tasavägise heitluse järel vastasele 27:29 alla. Eesti esindus punkte siiski ei loovutanud, kui neljandas geimis oldi edukamad 25:18. Reidel Alfonso Gonzalez Toiran tõi võitjatele 20, Karlis Mesila 15, Andris Õunpuu 14, Siarhei Taras 11 ja kuus edukat sulustamist teinud Kaupo Kivisild 10 punkti. Lääne-Virumaa esindus oli selgelt edukam nii blokipunktide arvestuses (19-7) kui rünnakuefektiivsuses (50%-38%). Pallingu vastuvõtul näitasid mõlemad meeskonnad 67-protsendilist täpsust.

Rakvere tõusis tänase võiduga kohe Ozolnieki võistkonna kannule – Ozolniekil on seitsmendana koos 23 ja Rakverel kaheksandana 22 punkti. Pühapäeval kohtub Järvamaa Võrkpalliklub koduses E-Piim Spordihallis Danpower/Võru Võrkpalliklubiga. Mängust teeb otseülekande ka TV6.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas