Rakvere alistas Schnker liiga liidri

VK Rakvere alustas 2015 aastat kodumänguga Väike-Maarja Spordihoones. Kodumeeskond võõrustas 2014 Eesti karikavõitjat ja Schenkeri liiga liidrit Pärnu VK-d. Kohtumise alguses sai paremini oma mängu käima Pärnu VK võttes esimeses geimis kindla 25:12 geimivõidu. Teises geimis mäng tasakaalustus. Kohtumine kulges tasavägiselt, kuid geimi lõpufaasis oli mõnepunktiline eduseis Rakvere meekonnal. Pärnu meeskond suutis kaotusseisu mängida veel minimaalseks, kuid kodumeeskond suutis siiski võtta 25:23 geimivõidu. Kolmandas geimis suutis Pärnu oma paremuse maksma panna seisuga 25:20. Neljas geim möödus samuti enamasti Pärnu mõnepunktilises eduseisus, kuid geimi lõpufaasis suutis Rakvere kaotussesisu tasa mängida ja võtta 25:23 geimivõidu. Viiendas geimis jätkus põnevust kogu geimi jooksul. Omad võimalused olid kummalgi võistkonnal kui eduseis vaheldus geimi jooksul korduvalt. Otsustavate punktide mängimisel oli seekord parem Rakvere VK võttes geimivõidu 15:13 ning võites kogu kohtumise 3:2. Täpne mängu statistika on nähtav siit.

Juba pühapäeval (04.01.2015) on Rakvere VK-l järgmine kohtumine kui võõrustatakse lõunanaabreid  – ASK/Kuldiga võistkonda. Pall pannakse Väike-Maarja Spordihoones mängu kell 16.00. Kõik omadele kaasa elama.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas