Rakvere VK alistus TTÜ-le 2:3

TTÜ ja Rakvere pakkusid veerandfinaalide avamängus tõelise thrilleri

Rakveres tehti algust Eesti võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalidega, kui kohalik Rakvere VK võõrustas TTÜ meeskonda. Viiegeimilisest heitlusest väljus võitjana külalismeeskond TTÜ.

Rakvere võitis esimese geimi 25:23, kuid kaotas teise 18:25. Kolmas geim taas väljakuperemeestele 25:22, kuid neljas TTÜ-le 25:19. Otsustava geimi võitis TTÜ 15:13 ning asus nii kolme võiduni peetavat veerandfinaalseeriat üks-null juhtima.

Võitjate kasuks tõi Mart Tiisaar parimana 25 punkti, Rakvere parim oli Aivar Silm 20 punktiga.