Rakvere kaotas karikavõistluste finaalis Pärnule 1:3

Sarnaselt TTÜ/Tradehouse’i naiskonnale, suutis ka Pärnu Võrkpalliklubi meeskond eelmisel hooajal teenitud karikavõitu kaitsta. Meeste finaalis võitis Rakvere Võrkpalliklubi küll avageimi, ent kogu mäng kuulus numbritega 3:1 (20:25, 25:20, 25:19, 25:17) Pärnule.

„Rakvere alustas hästi ja nende asjad õnnestusid, meil mitte nii väga. Teises geimis tõmbas Tamar Nassari blokiseeria meid käima ja sealtmaalt hakkas tulema,” lausus Pärnu meeskonna kapten Andrus Raadik. Mainitud murdepunkt oli teise geimi keskel, kui esmalt viis Nassari rünnakupunkt Pärnu 16:15 ette ja seejärel tõi ta sulustamisega suvepealinna meeskonna kolm järgmist punkti.

„Mingi asi meid alguses torkis ja olime närvilised. Eurosarja korduskohtumise eel oli kuidagi lihtsam olukord. Nüüd rääkisid lähedased ja tuttavad ka sellist juttu, et piisab vaid väljakule minemisest ja tiitel ongi meie, ent nii lihtsalt need asjad ei käi,” lisas Pärnu kapten.

Pärnu parim oli 27 punktiga Hindrek Pulk, Raadik lisas 19. Rakvere, kes pidi hakkama saama põhipommitaja Siim Põlluääreta, keda vaevab põlvevigastus, edukaim oli 17 punktiga diagonaalründaja kohta täitnud Andris Õunpuu. Kevin Saar lisas 16.

„Esimeses geimis mängisime hästi, ent sealt edasi andsime selgelt mängukvaliteedis järele. Kui poolteist nädalat tagasi Põlluäär vigastada sai, siis hakkasime lappima. Õunpuu ei ole tänavu diagonaalründaja kohta mänginud ja see oli üllatus ka Pärnule. Tema tegi oma asjad ära, ent nurgaründajad sama head mängu teha ei suutnud, kui Saja Liigas Pärnu vastu toimunud matšis. Vähemalt suutsime eurosarjas mängivale võistkonnale väga korralikult vastu astuda ja kokkuvõttes võin poistele hindeks 4+ küll panna,” rääkis Rakvere peatreener Urmas Tali.

Pärnu oli karikafinaalis selgelt parem nii vastuvõtul (67 % vs. 47%), rünnakul (54 % vs. 37 %) kui blokis (15 – 9).

Joosep Martinsoni kohtumisest tehtud fotogaleriid näed SIIT.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas
MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi
www.vkrakvere.ee
info@vkrakvere.ee
Tel. +372 5117900
Laada 20, Rakvere linn,
Lääne-Viru maakond, 44310