Rakvere naaseb Lätist kahe võiduga

Laupäeval pidas Rakvere meeskond maha tulise lahingu Poliurs/Ozolnieki meeskonnaga. Peale esimese geimi kaotust suutis Rakvere kaks järgmist geimi enda kasuks kallutada. Neljanda geimi suutis jällegi võita Läti võistkond. Kuid otsustav geim kuulus külalisvõistkonale Rakverest ning kogu mäng Rakverele tulemuse 3:2. Mängu statistika nähtav siin. Rakvere resultatiivseim mängija oli Denis Sintov 25 punktiga. Sintovi assisteeris 22 punktiga Aivar Silm. Paraku sai mängueelsel hommikusel treeningul vigastada libero Kaspar Pomerantsi käsi. Kaspar küll püüdis vigastust trotsides mängida, kuid paraku peale esimest geimi ei lasknud vigastus Kasparil mängu jätkata. Klubi soovib Kasparile kiiret paranemist.

Pühapäeval 17. november sõitis Rakvere  meeskond külla Daugavpils Universitate meeskonnale. Kogu mängu vältel näitas Rakvere kindlat mängu ning võttis kohtumises kindla 3:0 võidu. Statistika nähtav siin. Rakvere võistkonna suurim punktitooja selles mängus oli 22 punktiga Aivar Silm.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas