AL_L4077

Aasta on Rakvere võrkpalliklubile alanud suurepäraselt – mõlemad seni toimunud kohtumised on õnnestunud võita.

Veidi üle tunni kestnud mängus geimidega 25:17, 25:17 ja 25:12 võidu vormistanud Rakvere tiimist oli 20 silmaga ülekaalukalt mängu resultatiivseim mees Karlis Mesila, kes kostitas vastaseid ka kolme serviässaga. Reidel Alfonso Gonzalez Toiran lisas omalt poolt 12 punkti ning kaks ässa.

ASK/Kuldiga poolt osutusid parimateks punktitoojateks Edvarts Buivids kaheksa ning Maris Lancmanis seitsme silmaga.

„Murrangukohtades saime vahe sisse, mida suutsime geimi lõpuni hoida. Kuigi numbrite järgi võib tunduda teisiti, ei tulnud võit väga kergelt. Kahel päeval järjest mängisime hästi, selle tulemusega on hea edasi minna,“ rääkis Rakvere võrkpalliklubi peatreener Urmas Tali.

Järgmine Schenker liiga võrkpallimõõduvõtt seisab Rakvere võrkpalliklubil kodusaalis ees 11.jaanuaril samuti Läti meeskonna, Poliurs/Ozolniekiga.