Rakvere Võrkpalliklubi meeskond tugevdab ridu välisriikide palluritega

Allikas: Virumaa Teataja

Rakvere Võrkpalliklubi teatel hakkab algaval hooajal Schenkeri liigas debüteerivat Rakvere linna esindusmeeskonda Rakvere VK tugevdama kogenud moldovlasest nurgaründaja Denis Sintov.

VK Rakvere

Sintovile pole Eestis mängimine võõras, sest läinud hooajal kuulus ta Tallinna tehnikaülikooli võrkpallivõistkonda, tulles Eesti-Läti ühises Schenkeri liigas võitjaks ning pälvides ühes kuus ka parima mängija tiitli. Veelgi varem on ta kaitsnud Võru Võrkpalliklubi au.

“Denis Sintov toob võistkonda kogemusi, näen teda kui meeskonna emotsionaalset liidrit, kes vajalikul hetkel oma mänguga teisi innustab. Sportlasena on ta jätnud väga hea mulje,” kiitis Rakvere VK peatreener Rainer Vassiljev täiendust.

Vassiljevi sõnutsi on Rakverre võõrsilt tulemas veel teinegi pallur, läbirääkimised käivad sidemängija kaasamiseks. Tema saabumine peaks selge olema laupäevaks, 14. septembriks, mil Rakvere VK meeskond saab tuleristsed Tartus peetaval kontrollturniiril.

Läinud nädala lõpus sõlmis Rakvere Võrkpalliklubi koostöölepingu ettevõttega Wiru Auto. Selle kohaselt saavad võrkpallurid võistlus- ja treeningsõitudeks enda kasutusse ühe üheksakohalise bussi Renault Trafic Combi ja ühe Eesti teedel veel vähetuntud sõiduauto Renault Captur. Leping Wiru Autoga on sõlmitud kolmeks hooajaks, seejuures võtab Wiru Auto kevadel autod tagasi ja ajab sügisel uued ette.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas
MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi
www.vkrakvere.ee
info@vkrakvere.ee
Tel. +372 5117900
Laada 20, Rakvere linn,
Lääne-Viru maakond, 44310