Rakvere Võrkpalliklubi meeskonda tugevdab Denis Sintov

Aivi Pargi
Virumaa Teataja

Rakvere Võrkpalliklubi teatel hakkab algaval hooajal Schenkeri liigas debüteerivat Rakvere linna esindusmeeskonda Rakvere VK tugevdama kogenud moldovlasest nurgaründaja Denis Sintov, kes saabus Eestisse eile öösel ning teeb oma uue meeskonnaga esimese treeningu täna õhtul Rakveres Rahu hallis.

Sintovile pole Eestis mängimine võõras, sest läinud hooajal kuulus ta Tallinna tehnikaülikooli võrkpallivõistkonda, tulles Eesti-Läti ühises Schenkeri liigas võitjaks ning pälvides ühes kuus ka parima mängija tiitli. Veelgi varem on ta kaitsnud Võru Võrkpalliklubi au.

“Denis Sintov toob võistkonda kogemusi, näen teda kui meeskonna emotsionaalset liidrit, kes vajalikul hetkel oma mänguga teisi innustab. Sportlasena on ta jätnud väga hea mulje,” kiitis Rakvere VK peatreener Rainer Vassiljev uut täiendust.

Vassiljevi sõnutsi on Rakverre võõrsilt tulemas veel teinegi pallur, läbirääkimised käivad sidemängija kaasamiseks. Tema saabumine peaks selge olema 14. septembriks, mil Rakvere VK meeskond saab tuleristsed Tartus peetaval kontrollturniiril.

 

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas
MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi
www.vkrakvere.ee
info@vkrakvere.ee
Tel. +372 5117900
Laada 20, Rakvere linn,
Lääne-Viru maakond, 44310