Rakvere Võrkpalliklubil peatreener taas olemas

Rakvere Võrkpalliklubi on oma teise hooaja ettevalmistustöödega jõudnud etappi, mil me võime Teid teavitada uue peatreeneriga töölepingu sõlmimisest. Oleme sõlminud kolme aastase leppe võrkpallitreener Aigor Kaibald´iga, kes on Schenkeri liigas varem peatreenerina treeninud Võru ja Tallinna Tehnikaülikooli võrkpallureid ja olnud Audentes/Hermanni abitreeneriks. Viimasel hooajal töötas Kaibald Soomes meistriliiga naiskond Woman Volley abitreenerina.

“„Olen alati uskunud, et kõva töötegemine aitab hea tulemuse saavutamisele kaasa, see võimalus Rakvere meeskonnaga on. Rakveres on energiline juhtkond võrkpalliasja ajamas ja mul pole kunagi olnud algatuseks nii kõrge asetusega meeskonda, seetõttu oli pakkumise vastuvõtmine minu poolt loogiline”“, on  värske peatreener Kaibald´i poolseks kommentaariks.

„Klubi presidendina on mul hea meel, et selgus peatreeneri osas on saavutatud, nüüd saame keskenduda meeskonna edasisele komplekteerimisele, seniste toetajatega suhtlemisele ja uute toetajate leidmisele“.

Lugupidamisega,
Raigo Pärs
MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi president
5117900

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas
MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi
www.vkrakvere.ee
info@vkrakvere.ee
Tel. +372 5117900
Laada 20, Rakvere linn,
Lääne-Viru maakond, 44310