Rakvere võttis kindla mänguga 3:1 võidu Pärnu VK üle

Rakvere võttis sel nädalavahetuse juba teise järjestikuse võidu. Seekord võideti tulemusega 3:1 eelmise aasta Eesti karikavõitjat Pärnu VK. Esimene geim kulges kodumeeskonna dikteerimisel ning Rakvere vormistas tulemusega 25:22 geimivõidu. Teises geimis näitas kindlamat mängu Pärnu, loovutades kodumeeskonnale 18 punkti. Kolmandas ja neljandas geimis pani kodumeeskond jällegi oma paremuse kindlalt maksma, kui loovutati vastasele punkte vastavalt 19 ja 9. Rakvere meeskonna edukaim punktitooja oli Denis Sintov tuues 17 punkti. Temale järgnesid Andris Õunpuu 13 ja Rauno Tamme 12 punktiga. Vastase parim skooritegija oli 10 punktiga Kardo Kõresaar. Täpse mängustatisika leiab volley.ee lehel.

Võiduka nädalavahetusega tõusis Rakvere võistkond Schenkeri Liiga turniiritabelis 5. kohale. 3. kohast lahutab Rakvere meeskonda kõigest 2 punkti ning Rakvere on pidanud ka ühe mängu vähem kui konkurendid.

Rakvere VK järgmine mäng toimub juba tuleval kolmapäeval 30. oktoobril kui sõidetakse külla Tartu Bigbank meeskonnale. Kõigil võrkpallisõpradel on ka võimalus sellest mängust osa saada. Fännibuss Tartu mängule väljub kolmapäeval 17.00 Rakvere Spordikeskuse parklast. Kõigil kes soovivad reisi kaasa teha palume end registreerida kirjutades, info@vkrakvere e-posti aadressil. Pilet edasi tagasi sõiduks maksab 5€.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas