Nädalavahetusest kirjas võit ja kaotus

Rakvere VK sai nädalavahetusel turniiritabelisse kirja kaotuse ja võidu. Laupäeval 25. oktoobril mindi vastamisi Bigbank Tartuga. Tugevat vastupanu suutis Rakvere VK osutada Tartule teises geimis, mis siiski kaotati seisuga 30:32. Esimeses ja kolmandas geimis saadi vastavalt 16 ja 19 punkti. Selles kohtumises tegi Rakvere VK eest debüüdi valgevenelasest keskblokeerija Siarhei Taras. Uus leegionär panustas mängu igati korralikud 8 punkti. Rakvere VK resultatiivseim mängija selle kohtumises oli Karlis Meslila 17 punktiga. Bigbank Tartu vedasid võidule Rober Täht ja Taavi Nõmmistu, kes panustasid võrdselt 15 punkti.  Mängu statistika nähtaval siin.

Pühapäeval oli Rakvere VK vastaseks Võru VK. Selles kohtumises sai kindla 3:0 võidu Rakvere VK. Vastastele loovutati geimides 16, 23 ja 14 punkti. Mängu statistika nähtaval siin.

Rakvere VK järgmine mäng toimub tuleval neljapäeval (30. oktoober) Rakveres, kui Eesti Karikavõistluste raames toimub korduskohtumine Bigbank Tartu võistkonnaga. Koduvõistkond vajab selles mängus võitu kui soovitakse karikavõistlustel konkurentsis püsida. Esimese kohtumises saatis 3:1 edu Tartu võistkonda. Pall pannakse mängu kell 19.00 Rakvere Spordihallis.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas