Rakverre on tekkimas alternatiivne võrkpallimeeskond

Kuulutaja

Esmaspäeval esitles end laiemale avalikkusele ja võimalikele toetajatele MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi. Mullu detsembris asutatud ühenduse president on Raigo Pärs ning juhatusse kuuluvad Karmo Aros, Meelis Järv, karel Palmar ning Mehis Täpp.

Uus võrkpalliklubi tahab Lääne-Virumaa võrkpalliellu tuua muutusi.

“Schenkeri liigas osalev Rakvere meeskond on viimased aastad olnud madalseisus ja praeguste asjade korralduse jätkumisel puuduvad eeldused olukorra muutmiseks,” seisab MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi koostatud põhjenduskirjas. “Katsed spordiklubi Rivaal taustajõudusid meeskonna laiendamisega tugevdada pole kandnud vilja. Maakonnas ei tegeleta süsteemselt ka võrkpalliharrastajate järelkasvuga, et kõikides vanuseklassides oleks piisavalt mängijaid ning treeningrühmad enamates omavalitsustes kui täna. Lisaks mängijate kasvatamisele on vajalik rohkem tähelepanu pöörata ka kohtunike, sekretäride ning treenerite järelkasvule.”

Klubi eestvedajad loodavad meeskonna lipu alla tagasi tuua “kadunud pojad” ja pakkuda edaspidi konkurentsi Schenkeri liiga absoluutses tipus.

Sponsorid www.liliina.ee SMK Katariina KelderBMF R?gavere Mois Agurtr?kk Tallinna ?likool http://www.revalsport.ee/ http://www.if.ee Rakvere Loomekliinik http://www.hagar.ee/ Oma Prsas
MTÜ Rakvere Võrkpalliklubi
www.vkrakvere.ee
info@vkrakvere.ee
Tel. +372 5117900
Laada 20, Rakvere linn,
Lääne-Viru maakond, 44310