Võrkpalliklubi alustas hooaega viiegeimiliste lahingutega

Hooaja alguses mitme põhimängija vigastusega kimpus olev Rakvere Võrkpalliklubi alustas hooaega kahe viiegeimilise lahinguga. Laupäeval 31. oktoobril võõrustati liiga uustulnukat Jekabilsi. Põnevas lahingus tuli seekord tunnistada Läti võistkonna 3:2 paremust. Järgmisel päeval võõrustas kodumeeskond Daugavpilsi meeskonda. Rakvere alustas kohtumist võimsalt võites esimesed 2 geimi väga kindlalt. Kolmanda tasavägise geimi suutsid külalised paraku enda kasuks pöörata. See oli ühtlasi ka mängu mudepunkt ning Daugavpils suutis võtta jällegi raske 3: 2 võidu.

Rakvere järgmine kohtumine toimub 7.11 Tartus kui vastaseks on kohalik Bigbank Tartu. Pall pannakse mängu kell 17.00